Zpět na vyhledávání práce

Montážní dělník výrobků z plastů (Havlíčkův Brod)

- manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu, výhodou praxe v oboru - leštění a montáž plastových lišt - prac. doba PO-SO 6-14 a 14-22 hodin Osobní kontakt možný každou středu 14-15 hodin.

Informace o pracovní pozici

Zadavatel:Družstvo Stanislav
Místo výkonu práce:Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Typ pracovního poměru:Zkrácený úvazek
Požadované vzdělání:Výuční list
Nástupní mzda:13500 Kč
Kontaktní osoba:Jiří Trávníček 
       Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

       Podobné nabídky práce

       Pekařští dělníci

       První kontakt telefonicky nebo e-mailem: Andrea Svobodová (567 574 420, mzdy@...), Dagmar Brabencová (778 529 259, brabencova@...) - PO-PÁ od 6:00 do 14:00.

       Operátor

       obsluha strojů a zařízení na výrobu částí karoserií, praxe z automobilového průmyslu - výroby výhodou Osobní kontakt možný každou středu od 8:30 hodin (náborový den).

       Obsluha výrobní linky

       Hlavní náplní práce je provádění jednoduchých, opakujících se úkonů na výrobní lince. Očekáváme: základní znalost obsluhy PC, praxe na podobné pozici výhodou. Vhodné spíše pro ženy.

       Operátor výroby

       - obsluha jednotlivých pracovišť linky pro výrobu nerezových sudů KEG - manuální zručnost a ochota práce v nepřetržitém provozu - práce není vhodná pro ženy (zvedání těžkých břemen) Osobní kontakt ...

       Elektromontér

       - výroba rozvaděčů - vzdělání v oboru elektro, základní znalost výkresové dokumentace elektro, praxe na obdobné pozici výhodou - prac. doba: 7-15 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.